Logo Futrzak

Szkolenia groomerskie

ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

Nauczymy podstaw szybko i skutecznie dzięki autorskiej metodzie

4620zł

Postaw na:


CO OTRZYMASZ WYBIERAJĄC OFERTĘ SZKOLENIOWĄ FUTRZAKA

Szkolenia prowadzimy od 2016 roku. Jesteśmy zarejestrowaną w RIS instytucją szkoleniową.

Część praktyczna została podzielona na sekcje i punkty aby ułatwić naukę, czas pracy kursantów jest optymalny aby przyswoić podstawy, poznać kolejne kroki w groomingu umożliwiające samodzielną pracę.

Program powstał w oparciu o doświadczenia własne oraz amerykańską literaturę, wzbogacony o rzetelną wiedzę weterynaryjną wykładowcy, m.in. na temat pierwszej pomocy.

Pieski modelowe są weryfikowane przez naszych pracowników, usługi są nieodpłatne, właściciele wyrażają pisemną zgodę na udział w szkoleniu.

Groomer to coraz popularniejszy zawód, może on znaleźć zatrudnienie w salonach pielęgnacji, gabinetach weterynaryjnych, założyć własną działalność. Kilku naszych kursantów pracuje również w Wielkiej Brytanii oraz Szwecji po uruchomieniu swojego biznesu.

Po zdaniu egzaminu wewnętrznego otrzymasz certyfikat, który jest dowodem na to, że ukończyłeś szkolenie i posiadasz niezbędne kompetencje w zakresie groomingu. Może być używany do potwierdzenia Twoich kwalifikacji przed pracodawcami lub innymi instytucjami.