Szukasz fryzjera dla psów i kotów w Olsztynie? Zapraszamy do salonu FUTRZAK, w którym zajmiemy się sierścią Twojego psiaka w profesjonalny sposób, dbając o wszystkie aspekty jej higieny oraz o to, by Twój pupil nie był nadmiernie zestresowany. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Dowiedz się, dlaczego warto postawić na współpracę z psim fryzjerem z naszej placówki!

Zalety regularnego strzyżenia psa w salonie FUTRZAK w Olsztynie

Nie miałeś do tej pory okazji odwiedzić psiego fryzjera ze swoim pupilem? Zastanawiasz się, czy to dobry pomysł? Chcesz wiedzieć, czy warto oddać swojego czworonoga w ręce specjalisty? Oto garść zalet profesjonalnego strzyżenia psów w naszym salonie w Olsztynie:

 • piękny wygląd psa,
 • przyjemny zapach psa,
 • łatwiejsze utrzymanie psa w czystości,
 • regularna weryfikacja kondycji sierści i skóry psa,
 • regularne sprawdzania psa pod kątem obecności insektów,
 • możliwa konsultacja dermatologiczna z lekarzem po wcześniejszym umówieniu.

Dodatkowo decydując się na wizytę w naszym salonie, masz pewność, że Twój psiak zostanie pozostawiony pod opieką specjalistów dysponujących wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem w branży. W FUTRZAKU korzystamy tylko i wyłącznie z profesjonalnego sprzętu groomerskiego oraz rozmaitych środków higienicznych najwyższej jakości. Dodatkowo wiemy, jak radzić sobie z psami, które nie ufają obcym osobom i czują się niekomfortowo na fryzjerskim stanowisku. Mamy za sobą współpracę z wieloma zadowolonymi klientami, którzy po wizycie w naszym salonie zabierali do domu szczęśliwe i schludnie wyglądające pieski, które nie mają obaw przed kolejnymi odwiedzinami.

Strzyżenie psów w Olsztynie dopasowane do potrzeb czworonoga i wizji klienta

W naszym salonie strzyżenie psów jest zawsze dopasowane do jego indywidualnych potrzeb, a także sugestii właściciela. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i pracy z pieskami różnego rodzaju znamy się na poszczególnych rasach, rodzaju ich sierści i metodzie jej skracania, którą należy zastosować. Strzyżenie psów w naszym salonie w Olsztynie może odbywać się przy pomocy maszynki, nożyczek lub obu narzędzi. Może być także całościowe lub jedynie konturowe. Zawsze robimy wszystko, co w naszej mocy, by piesek czuł się u nas komfortowo, a efekty naszej pracy były zadowalające dla klientów. Pracujemy z psami głuchymi, niewidomymi, po zabiegach ortopedycznych, w wieku geriatrycznym, z lękiem separacyjnym oraz kotami.

Psi fryzjer w Olsztynie – cennik

Jesteś zainteresowany/a wizytą u naszego psiego fryzjera? Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem za usługę strzyżenia psów w Olsztynie, który wraz ze wszystkimi wolnymi terminami wizyt dostępny jest w serwisie Booksy. Wystarczy przejść do zakładki „rezerwacje online” dostępną w górnej części strony. Ostateczna cena usługi jest zależna od liczby wykonywanych zabiegów pielęgnacyjnych oraz masy psiaka. Warto zaznaczyć, że w naszym salonie zajmujemy się również:

 • kąpielą,
 • trymowaniem,
 • depilacją i czyszczeniem uszu,
 • perfumowaniem
 • korekcją pazurów,
 • toaletą gruczołów okołoodbytowych.

Jeśli chcesz zadbać o higienę swojego pupila w kompleksowy sposób, możesz umówić się do nas na wizytę łączącą wspomniane powyżej zabiegi. Istnieje też opcja dołączenia wybranych usług weterynaryjnych po wcześniejszej rezerwacji. Serdecznie zapraszamy do zapisów. Najlepszy psi fryzjer w Olsztynie czeka!